Zwróćmy uwagę na chocolate slim opinie osob na diecie

Andropause - mężczyzna menopauzyCzy uważasz, że tracisz siły, mniej trwałe, że brakuje ci energii, że libido (seksualne pragnienia) zmniejsza się chocolate slim opinie co tracisz na wysokości, że nie kończy się życiowy entuzjazm, aby ci uprawianie sportu nie jest już przyjemności, że erekcja nie ma, można zauważyć, na późniejszy termin niektóre problemy zdrowotne, zmniejsza się wam zainteresowanie poza komunia rodzinna?

Jeśli odpowiedź na większość zapytań pozytywny masz poważne objawy andropauze.

Oznacza to zmniejszenie ilości testosteronu (męskiego hormonu płciowego) w organizmie. Jego ilość po trzydziestych roku życia zmniejsza się na przestrzeni lat o około 10%, a w badaniach udowodniono, że w latach 50-tych jedna czwarta mężczyzn mają poziom testosteronu, który może powodować objawy andropauze.

Z wyżej problemy chocolate slim opinie sprawdzone

Testosteron tworzy w jądrach i nadbubrežnim łojowych, a także wpływa na działalność i rozwój mózgu, skóry, wątroby, nerek, kości, szpiku kostnego i narządów płciowych.

Jeśli mężczyzna zauważy problem, zaleca się najpierw chocolate slim opinie wizyta lekarza rodzinnego, który będzie ogólny przegląd zrobić i typowe badania laboratoryjne (poziom testosteronu i jego bioraspoložive frakcji -wolnego testosteronu). Dolna granica wartości testosteronu, w którym, jeśli jakieś niedogodności, to zaleca się terapię umowy 12 nmol/L. z Powodu dniowego cyklu produkcji testosteronu wskazane jest znalezienie mierzona w próbce krwi podjęta między 8 a 11 rano. Test zaleca się powtórzyć, jeśli wykrywają mgliste pojęcie, analiza i tzw. „temat testoterona”. U mężczyzn zaburzenia erekcji i spadek libidom z poziomem testosteronu, są określane i wartości gonadotropina (LH i FSH), a także prolaktyna i znajdują cholesterolu i trójglicerydów.

W ocenie subiektywnego stanu pacjenta z zalet i testy dla andropauzu (na przykład. ADAM-test). Po otrzymaniu wyników, pacjent powinien skontaktować się z konzilijarni przegląd urologiem i/lub endokrinologu. Jeśli występują wyraźne zaburzenia psychiczne badanie uzupełnia i opinią, a w razie potrzeby i terapii ze strony lekarza-psychiatry/psychoterapeuty.

W učinjenom klinicznym przeglądzie i diagnostycznym oględzinom, a uvidu w laboratorium analizy pacjentowi proponuje się równorzędne terapia testosteronu, który może być stosowany na wiele sposobów: lekami, które przyjmuje się doustnie, w wstrzyknięć lub przez hormonalne plastry.

Hormonalne równorzędne terapia testosteronem jest głównym celem osiągnięcie zadowalającego poziomu testosteronu z ugodniju stosowania dla pacjenta.

W pierwszej kolejności, chocolate slim opinie pozytywne wyniki związane z poprawa funkcji seksualnych, pozytywne zmiany w nastroju i rozszerzenie praw i możliwości fizyczne i psychiczne zdolności mężczyzn w średnim i starszym wieku.

Czas trwania leku zależy od szybkości poprawy objawów oraz normalizacji wartości, męskiego hormonu płciowego. Pierwsze zmiany spodziewane w ciągu 6-8 tygodni.

U mężczyzn z rakiem prostaty lub novotvornom męskiej piersi, lub wyraźne zakłócenia w oddawaniu moczu z powodu dobroćudnog powiększenia prostaty, a także znacznie podwyższonymi wartościami cholesterolu, leczenie nie jest dozwolone ze względu na możliwość pogorszenia choroby podstawowej. Regularne monitorowanie urologa, niezbędne najczęściej po 6,8 i/lub 10 tygodni, a po tym na 3,6 i 12 miesięcy od rozpoczęcia stosowania terapii.

Z powyższym, nie należy zapominać i ogólne środki zapobiegawcze utrzymanie psycho-fizycznego zdrowia, a także robić regularne, coroczne badania lekarskie.

Prawdopodobna przyczyna, z powodu czego mężczyźni nadal są niezwłocznie rozwiązać, przetwarzania w przypadku wystąpienia objawów, brak świadomości o andropauza, jak i możliwości leczenia, i stosunek o nedodirljivosti typowo męskich cech. Znany šaljiva podział etapów w życiu człowieka: a) młodzież , b) średni wiek, c) w ogóle się nie zmieniła!

Zaleca się mężczyznom, którzy zwracają uwagę na zakłócenia, które wskazują na początek andropauze, aby nie czekać zbyt długo z javljanjem najpierw lekarza rodzinnego, a następnie i inni specjaliści, jeżeli istnieją powody i możliwości przeprowadzić leczenie. Tak więc, w pierwszej kolejności chocolate slim opinie, pomagają swoim zdrowie fizyczne i psychiczne, ale i tych, którzy w swoim środowisku, bo negatywne skutki andropauze i w nich mogą się dostać.

Codzienny seks poprawia jakość nasienia

Codzienny seks poprawia jakość nasieniaOd początku uważano, że częste wytrysku mogą być fizjologiczny mechanizm pogorszenia jakości plemników.

Aby zbadać tę hipotezę, 118 mężczyzn, którzy mieli wyższy poziom uszkodzeń DNA plemników, były przedmiotem badania. Stwierdzono, że codzienne wytrysk także zmniejsza liczbę uszkodzeń DNA w nasieniu.

W trakcie badania, u mężczyzn była zadaniem wyrzucają spermę kilka razy w siedem dni. Zanim zaczęli, poziom uszkodzeń DNA w zakresie pomiędzy 15% i 98%, a średnio jest to 34 proc. Po siódmego dnia, dyplom znowu zostały zbadane i stwierdzono, chocolate slim opinie że nawet 81% mężczyzn, uszkodzenia plemników spadła o 12%.

To owoce, mężczyźni powinni jeść, aby poprawić swoje życie seksualne!

Ponadto, okazało się, że częste wytrysk zmniejszają objętość i stężenie plemników, ale również zwiększają jakość nasienia.

Dalszy badanie potrzebuje chocolate slim, aby określić, czy będzie więcej wysokiej jakości spermy, a także poprawić wynik ciąży. Częste wytrysk spermy robi kvalitetnijom dlatego, że plemniki mniej narażone na działanie utleniaczy cząsteczki, które znajdują się w jądrach, a także mogą spowodować uszkodzenie stacji spermy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *